برای جامعه ای سلامت و زیبا…

به اعتقاد من، کسی که در مسیر آموزش سرمایه گذاری میکنه و برای یادگیری قدم برمیداره، از پلیدی های شخصیتی دور میشه و میتونه سلامت جامعه رو تضمین کنه. اگه توی خیابونهای شهرمون، شاهد ناجوانمردانگی و بی مرامی هستیم، بخاطر دور بودن افراد از فضای آموزشی سالمه. تمام این پلیدی ها قابل پاک شدنه، به شرطی که آموزگار خوبی باشیم و رسالت خودمون رو ادا کنیم.

یه داستان کوتاه…

وقتی که بچه بودم، مادرم بهم پس انداز کردن رو یاد داد، همیشه یه بخشی از پول تو جیبی هام رو توی یه پاکت میذاشتم و وقتی که پول خوبی جمع میشد میتونستم چیزی که دلم میخواد رو با اون پس انداز بخرم! خیلی از اوقات وقتی ذره ذره پولم رو جمع میکردم و زحمت این جمع شدن پول رو با تمام وجود لمس میکردم، از خرید چیزی که دلم میخواست پشیمون میشدم! خیلی وقتا اون چیز ارزش این همه زحمت و پس انداز کردن رو نداشت! نمیارزید براش هزینه کنم..! پس پس اندازم دست نخورده میموند برای یه خرید هوشمندانه و عاقلانه تر…

وقتهایی که خرید عاقلانه ای میکردم، با تمام وجود از خریدم لذت میبردم! اگه کتاب بود، تا آخرین صفحه میخوندمش… اگه اسباب بازی بود، تا مدت ها توی رخت خوابم کنار خودم میذاشتمش… چون بخاطر داشتنش مجبور بودم مدت ها پس انداز کنم، قدرش رو میدونستم! ما قدر چیزهایی رو میدونیم که براشون بهایی پرداخت کرده باشیم…

هر موفقیتی بهایی داره…

من معتقدم برای رشد توی هر حوزه (توسعه فردی، پیشرفت تخصصی، موفقیت ورزشی و…) باید بهایی پرداخت کنی. بهایی از جنس زمانی، انرژی، مالی، ارتباطات و…

بدون پرداخت بها رشد هرگز اتفاق نمیوفته! حقیقت اینه که اگر برای داشته هات، جایگاهت و موفقیتت بهایی پرداخت نکرده باشی، ارزش واقعیشو نمیدونی و خیلی ساده از دستشون میدی… یا شایدم خیلی سخت! ولی از دستشون میدی…!

ازت انتظار دو تا سرمایه گذاری رو دارم…

۱. سرمایه گذاری زمانی، باید بهم تعهد بدی که با تمام وجود برای اولویتت که پیشرفت و موفقیته، و فقط و فقط از طریق یادگیری و تلاش برای اجرای دانسته هایی که به دست میاریه زمان میذاری.

۲. سرمایه گذاری مالی، تا من بتونم برای تولید محتوای فوق العاده ی آکادمیک و کاملا علمی و ساختن زیرساخت مناسب برای آموزش دیدن و پشتیبانی کردن ازت قدم بردارم.

برای بعضی افراد، سرمایه گذاری مالی، ساده نیست!

ایمان دارم که با گرفتن دست هم، میتونیم به جامعه ای سلامت و زیباتر دست پیدا کنیم. در راستای این هدف والا، ترجیح میدم شرایط ویژه ای برای عزیزانی که از امکانات مالی مناسبی برخوردار نیستن، در نظر بگیرم به همین جهت بسته به شرایط احراز شده ی این دوستان، از ۱۰٪ تا ۱۰۰٪ بورسیه شرکت در دوره های آموزشی در نظر گرفتم تا هرچه سریعتر امکان درآمدزایی و خروج از شرایط بحرانی رو پیدا کنن.

مراحل استفاده از بورسیه پیوند

اگه دچار شرایط مالی ضعیف یا معلولیت هستی اما تمایل داری از طریق آموزش دیدن و یادگیری مشکلات رو زیر پا بذاری و با اراده ی آهنینت سرنوشت رو تغییر بدی، فرم زیر رو تکمیل کن. همکاران من اطلاعات ارسال شده رو بررسی و راستی آزمایی میکنن، و باهات ارتباط میگیرن. در صورت تایید، تیم پشتیبانی اقدامات لازم برای دسترسیت به دوره های آموزشی رو انجام میده.

یادت نره، میتونی مایه افتخارم باشی…

فرم درخواست بررسی مدارک جهت بورسیه پیوند